Ostatni dzień obozu ratownicy GPR OSP Kęty spędzili nad jeziorem Czechowickim. Nie był to jednak odpoczynek nad wodą, a zapoznanie się w praktyce z podstawami nurkowania dzięki uprzejmości organizatorów i instruktorów. Część naszej ekipy zamieniło kombinezony na skafandry do nurkowania i zanurzyło się w Bagrach.

Według wyliczeń organizatorów w ćwiczeniach wzięło udział 106 osób. Równolegle przez cały czas trwania obozu zespół nurków prowadził szkolenia, kursy i eskapady nad jeziora, podczas których prowadzone były akcje sprzątania akwenów.

„II obóz ratownictwa podwodnego i wysokościowego” dał wiele nowych doświadczeń oraz możliwości podszkolenia. Wszyscy ratownicy GPR OSP Kęty z tego miejsca pragną podziękować organizatorom i instruktorom za zaproszenie, poświęcony czas i świetną atmosferę.

Galeria fotografii: www.facebook.com/ospkety (150 zdjęć)

Udostępnij