Witamy bardzo serdecznie!

Jesteśmy Grupą Poszukiwawczo – Ratowniczą OSP Kęty, będąca jedną z niewielu w Polsce specjalistycznych jednostek ratowniczych z psami, która już od 2003 r. zajmuje się poszukiwaniem osób zaginionych w terenie oraz niesieniem pomocy ofiarom katastrof budowlanych. W ciągu swojego istnienia GPR Kęty uczestniczyła w wielu akcjach ratunkowych, między innymi w akcji ratowania życia ofiar zawalenia Hali Międzynarodowych Targów Katowickich.

Działamy non profit. Jeśli ktoś informuje nas o zaginięciu bliskiej osoby, bez wahania ratownicy i psy są gotowi, w Jednostce w Kętach, do wyjazdu w zadysponowane miejsce poszukiwań. Nasza pomoc w poszukiwaniach nic nie kosztuje rodzinę, która przeżywa dramat zaginięcia bliskiej osoby.

Zachęcamy Was do przekazania 1% na rzecz GPR Kęty! Nie poniesiecie żadnych kosztów, wręcz przeciwnie wzbogacimy się wspólnie o zakup sprzętu ratowniczego, niezbędnego do prowadzenia działań poszukiwawczo – ratowniczych w otwartym terenie oraz na zawalonych gruzach budynków, pod którymi niejednokrotnie uwięzieni są żywi ludzie.

Oddając nam 1% swojego podatku wspierasz 100%-we poświęcenie ratowników, przewodników i psów GRUPY POSZUKIWAWCZO – RATOWNICZEJ w Kętach!!!

Jeśli chcesz wesprzeć nas w inny sposób: patronat na psem, zakup brakującego specjalistycznego sprzętu technicznego lub wyposażenia osobistego ratowników jesteśmy otwarci na każdą Twoją pomoc.

Zostań naszym MECENASEM!!!