Trening odbył się pod okiem Krzysztofa i Agnieszki. Tym razem, z uwagi na panujące warunki pogodowe, przewodnicy skupili się na szczegółach. Tematem była systematyka przeszukania obiektów. Pod lupę wzięliśmy kontenery znajdujące się na terenie poligonu i budowaliśmy ćwiczenia pod kątem realizacji założonego celu. Znaleźliśmy też czas na szukanie odpowiedzi na nurtujące nas pytania w układaniu planu treningowego pod kątem osiągania założonych celów treningowych.

Jeden dzień treningowy na wszystkie nasze zespoły to za mało, ale nie możemy mówić o straconej sobocie. Nasze zespoły znajdują się na różnym poziomie zaawansowania, borykają się też z różnymi problemami, a to daje nam możliwość przepracowania różnych etapów szkolenia i wypracowania rozwiązań pojawiających się trudności. Obserwacja pracy innych, analiza i wyciąganie wniosków buduje warsztat każdego przewodnika z osobna, ale także wzmacnia nas jako grupę ludzi.

Sobotni trening zakończył się podsumowaniem. A w drodze powrotnej nie mogło zabraknąć tradycyjnego już integracyjnego obiadu w ulubionej przez nas restauracji.

Udostępnij