nas wpieracie i motywujecie do pracy na rzecz naszego społeczeństwa. Wam należą się słowa uznania i ratownicze DZIĘKUJĘ!

Miło nam poinformiować, iż złożone projekty w ramach BO 2017 zostały zrealizowane w postaci zakupu specjalistycznego sprzętu, który niewątpliwie wpłynie na podniesienie bezpieczeństwa zarówno osób ratowanych jak i strażaków biorących udział w zdarzeniu.

Na podział trafił premiennik Motorola  DR3000 (1st.) z zestawem antenowym, radiostacja bazowa Motorola DM4601e (5 szt.), radiostacja nasobna Motorola DP4601e (24 szt.) załadowana bateriami Motorola Impres 3000mAh oraz stacja ładująca do Motorola Impres.

Ponadto został zakupiony zestaw LEADER HASTY: kamera wziernikowa na 4m lancy rozbudowana o dadatkowy 25m przewód sygnałowy oraz bezprzewodowy zestaw trzech czujników sejsmicznych.

Sprzęt został juz poddany próbie w warunkach realnych akcji ratowniczych:

https://www.ospkety.pl/chrzanow-gruzy/

Udostępnij