Niedzielne przedpołudnie spędziliśmy na sali szkoleniowej rozgryzając teoretyczne zagadnienia związane z pracą i szkoleniem psa. Po nich wyjechaliśmy w teren i sprawdzaliśmy możliwości naszych czworonogów w kolejnych zadaniach praktycznych.

Jesienna sceneria babiego lata sprzyjała dyskusjom i wspólnym rozwiązywaniem problemów, z którymi borykają się szkolące się zespoły ratownicze. Kolejny weekend spędzony pod okiem doświadczonego instruktora pomaga nam zauważyć błędy, korygować je i szukać lepszych rozwiązań bazując na zdobywanej wiedzy teoretycznej.

Motywacja do działania jest coraz większa, kolejne zadania przydzielone….

Doposażenie i utrzymanie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Grupy Poszukiwawczo Ratunkowej w Kętach”

Projekt współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego

Udostępnij