Pierwszy z dwóch egzaminów odbył się w trakcie wtorkowych ćwiczeń. Zakres materiału obejmował historię naszej jednostki, organizację jej struktur oraz zagadnienia dotyczące psów ratowniczych. Do egzaminu podeszli: dh Maja, dh Marta, dh Olek i dh Bartek. Cała czwórka uzyskała wynik pozytywny.

Kolejny krokiem na drodze „stażysty” był egzamin z ratownictwa medycznego w zakresie KPP. Sprawdzenie wiedzy i umiejętności druhów odbyło się w trakcie wewnętrznego szkolenia medycznego zorganizowanego dla naszych druhów w czwartek. Do egzaminu podeszli: dh Marta, dh Olek i dh Szymon. Cała trójka uzyskała wynik pozytywny.

Już niewiele dzieli naszych kandydatów od bycia pełnoprawnym członkiem GPR. Maja, Marta, Bartek, Olek i Szymon – cieszymy się, że chcecie do nas dołączyć. Gratulujemy dotychczasowych wyników i trzymamy kciuki za pozytywne zakończenie.

Udostępnij