To chęć niesienia pomocy, ochrony innych i ratowania życia, która tkwi głęboko w duszy każdego strażaka. To wewnętrzny głos, który mówi: „Jestem tu, aby służyć”.

Świętowanie Dnia Strażaka to czas, kiedy możemy się spotkać z kolegami „po fachu”, celebrować to, że tworzymy jedną wielką rodzinę, wspominać akcje, szkolenia, a także uczcić pamięć tych, którzy odeszli na wieczną służbę. Dziękujemy za wspólne świętowanie strażakom z DHZ Mesta Turzovka na Słowacji.

Niestety 7h podczas naszego świętowania 22 strażaków spędziło na działaniach poszukiwawczych w powiecie wadowickim.

Z tej okazji chcielibyśmy podziękować Wam, drodzy Mieszkańcy Kęt, nasi Przyjaciele, za to, że wspieracie naszą służbę, za tworzenie społeczności opartej na szacunku i zaufaniu, których niejednokrotnie doświadczaliśmy z Waszej strony.

A sobie chcemy życzyć tyle przyjazdów, co wyjazdów. Święty Florianie, miej nas w swojej opiece!

Udostępnij