Wystawa jest kolejnym punktem na naszej linii czasu przybliżającym nas do jubileuszu XX lecia grupy, którego finał zaplanowany jest na 16 września br. Jednocześnie wystawa jest cyklem spotkań w ramach naszych działań prezentujących 150 lat działalności naszego stowarzyszenia, których finałem będzie jubileusz jednostki we wrześniu 2024 r.

Wernisaż był okazją do wizualnego podsumowania dokonań grupy poszukiwawczo – ratowniczej, do wspólnych rozmów i dzielenia się wspomnieniami z powstawania, działalności i rozwoju grupy.

Wystawa fotograficzna to nie tylko obowiązkowa pozycja dla wszystkich osób z branży, ale też idealna pozycja dla wszystkich niezwiązanych ze strażackim rzemiosłem, którzy chcą zobaczyć, poznać to życie od środka, dowiedzieć się jakie stawia trudności, ale także jakie osiągniecia są efektem 20-lecia działalności grupy. Wystawa ukazuje zaangażowanie strażaków w inicjatywy społeczne realizowane na terenie ich małej ojczyzny.

Wystawa jest dostępna do 15 września w Miejscu Aktywności Mieszkańców Rynek 13 i Kawiarni uStrażaka.

Autorami zdjęć są: Wojciech Bujarek, Tomasz „Qna” Chochół, Ivo Gurdek, Monika Laszczak oraz nasi strażacy.

Opieka merytoryczna: Łukasz Cinal

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w dziedzinie kultury w 2023 roku pn. „Mecenat Małopolski – I edycja”

Zadanie: Obchody jubileuszu XX lecia najstarszej, czynnej, ochotniczej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Kęty wykorzystującej do działań psy ratownicze na terenie Małopolski.

Udostępnij