doskonaliło swoje umiejętności z zakresu ratownictwa wysokościowego w studniach, transportu poziomego, ewakuacji z kolei kanapowej oraz prac w pobliżu linii energetycznych. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali instruktorzy, bez których pomocy obóz by się nie odbył.

Szczególne podziękowania kierujemy do: zarządu firmy ZIAD Bielsko- Biała SA za ponowne udostępnienie posiadanych obiektów do ćwiczeń oraz zabezpieczenia logistycznego naszych warsztatów; instruktorów: Janusza Rutki, Michała Konarskiego oraz Janusza Jagielskiego za poświęcony czas oraz przekazaną wiedzę; sponsorów, firm Piekarnictwo Tadeusz Oczkowski, Zbig-Mar-Pek Zbigniew Rajda, Refresco Poland Sp. Z o.o. za nieocenione wsparcie naszego obozu; oraz wszystkim tym, którzy dołożyli cegiełkę, do tego, aby miniony weekend był doskonałym czasem dla doskonalenia zawodowego i dzielenia się posiadaną wiedzą.

Słowa nie są w stanie opisać atmosfery, dlatego zapraszamy do fotogalerii. Do zobaczenia za rok!

 

Udostępnij