Spotkanie rozpoczęto wspólną modlitwą oraz od przełamania się opłatkiem. Na stołach zawitała strażacka grochówka, karp, ponadto każdy mógł napić się gorącej kawy czy herbaty.

Przygotowania do spotkania wigilijnego przerwała nam syrena alarmowa, jednak przy pomocy wielu sympatyków straży, którzy co roku nam pomagają wszystko odbyło się planowo.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować sponsorom, którzy pomogli w organizacji przedsięwzięcia: Piotr Sommer, Paweł Karpiński, Ośrodek Hodowli Zarodowej w Osieku Sp. z o.o., Zgoda – Rolnicza Spółdzielnia w Malcu, Gospodarstwo rybackie Sernat Marek, Gospodarstwo rybackie Sławomir Kraus, Koło Gospodyń Wiejskich w Kętach, Biuro Rachunkowe Bożena Domasik, Agata Drewniak „P.P.H.U. Hurtownia Opakowań”, Piekarnia Tadeusz Oczkowski Porąbka, Piekarnia „Piskorek”, Delikatesy Centrum, Biedronka, RYBY Maria Janik, Lewiatan Piecha Market, Gospodarstwo Pasieczne Sędziak Roman, Tadeusz Brzuchański „Piekarnia Kobiernice”, Ferma Kur Bulowice, Sklep Chiński G.sheng

Udostępnij