Od dziś na wieży naszej remizy całorocznie powiewać będzie biało-czerwona flaga, a opiekę nad godnym jej eksponowaniem przejęli członkowie naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Nasza inicjatywa nie tylko honoruje Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny. Chcemy także  upamiętnić i podkreślić jak ważną rolę od półtora wieku odgrywa społeczeństwo strażackie ziemi kęckiej w budowie patriotycznych postaw i jak mocno nasi założyciele, poprzednicy dbali o przetrwanie narodu polskiego i odzyskanie niepodległości.

W ostatnich dniach trwały intensywne prace polegające na osadzeniu nowego masztu na wieży naszej remizy i wykonaniu stosownej iluminacji świetlnej, a młodzież przygotowywała się do przyjęcia powierzonego im zadania.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do finalizacji naszej inicjatywy.

Niech biało-czerwona przez cały rok dumnie powiewa nad naszą małą Ojczyzną!

Udostępnij