– dysponowanie, koncentracja sił i środków, łączność, zarządzanie akcją w terenie otwartym, wyniki projektu „Monitoring działań Policji w poszukiwaniach zaginionych w otwartym terenie”.

Zaproszenie skierowaliśmy do komendantów, naczelników i przedstawicieli Policji, PSP, OSP, WP. Dodatkowo na spotkanie zostali zaproszeni przedstawiciele 3 GPR Kraków-Balice, Sekcji Lotnictwa Sztabu Policji oraz specjaliści z dziedziny psychologii osób zaginionych.

Piątkowe popołudnie i wieczór będzie owocował w szkolenia dla ratowników naszej jednostki. Zapowiada się pasjonujący wykład z prowadzenia odpraw, który poprowadzi podinsp. Paweł Kuźmiński z KM Policji w Bielsku-Białej oraz zapoznamy się z tematem „emocje ratownika” przybliżonym przez  Sylwię Kaczan.

Sobota i niedziela upłynie pod znakiem szkolenia GMINA 2016. – szczegóły.  Zdobyta wiedza pójdzie dosłownie „w las”.

Udostępnij