Rysopis zaginionego:

33-letni kęczanin w dniu zaginięcia miał na sobie czarną kurtkę, czarne spodnie, popielaty polar z napisem „Prince Polo” i grafiką przedstawiającą łosia, buty sportowe i czapkę z daszkiem. Pan Rafał z domu wyszedł z czarnobiałym plecakiem moro.

  • krępa budowa ciała,
  • wzrost: ok. 170 cm,
  • włosy: ciemne i krótkie,
  • twarz: okrągła,
  • oczy: piwne,
  • znaki charakterystyczne: tatuaż w kształcie gałęzi na prawej łydce.

Każdy, kto widział poszukiwanego mężczyznę od chwili jego zaginięcia lub posiada jakiekolwiek informacje o aktualnym miejscu pobytu Rafała Urbańskiego, proszony jest o pilny, osobisty lub telefoniczny kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Kętach.

KP w Kętach: (33) 845-33-22
numer alarmowy najbliższej jednostki Policji: 997


19.05.2015
W wyniku prowadzonych działań poszukiwawczych przez 35 ratowników OSP, w tym GPR OSP Kęty, ujawniono ciało poszukiwanego.

Udostępnij