O godzinie 10:00 nasi ratownicy w strojach superbohaterów, Mikołajów, psa i jednorożca zjeżdżali na linach z dachu szpitala, by sprawić radość najmłodszym pacjentom.

W tym samym czasie przedstawiciele z jednostek:

  • Ochotniczej Straży Pożarnej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Myślenice
  • Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Kęty
  • Grupy Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz

przekazali 150 paczek z prezentami dla dzieci przebywających na oddziałach oraz prezenty przeznaczone dla oddziałowych świetlic.

Nie sposób opisać, jak miło nam było widzieć te wszystkie uśmiechnięte buzie dzieci, machających przez okna do naszych strażaków.

Święty Mikołaj, podczas spotkań z małymi pacjentami, nie krył wzruszenia na widok ich radości.

Mamy nadzieję, że te mikołajowe prezenty choć na chwilę pozwolą zapomnieć im o trudach szpitalnej codzienności i poczuć magię świątecznej atmosfery.

Dziękujemy za włączenie się do akcji: Ochotnicza Straż Pożarna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Myślenice, Grupa Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz, OSP Borzęta, Osp Bysina, OSP Nowa Wieś, OSP Polanka, OSP Poręba, OSP Myślenice Śródmieście , OSP Zakliczyn – gmina Siepraw, Ochotnicza Straż Pożarna Myślenice Dolne Przedmieście, Ochotnicza Straż Pożarna w Pcimiu, Ochotnicza Straż Pożarna w Trzemeśni, Biblioteka Politechniki Krakowskiej, BLS Academy Mirela Motyka, Centrum Szkolenia i Organizacji Systemów Jakości, Centrum Usług Społecznych w Myślenicach, Liberandum Ratownictwo Medyczne, Mobilis, NEO Montessori School, Sky Access, Victoria dance studio – Myślenice, Wydział Energetyki i Paliw, AGH.

Udostępnij