Druhny i druhowie prezentowali naszą remizę „od kuchni”. Nie tylko była grochówka 😉 , ale i pokazy ratownictwa technicznego, psów ratowniczych, ratownictwa wysokościowego. Nie mogło też zabraknąć stałych punktów, tj. pierwsza pomoc, imitacja zadymienia w namiocie, liny i inny sprzęt wysokościowy, a także kącik dla najmłodszych z balonami i latającymi talerzami.

W tym roku pojawiła się również nowa atrakcja, ciesząca się dużym zainteresowaniem i nagradzana pysznymi lodami, czyli zdjęcia w ramce (fotorelacja).

Dziękujemy Wam Przyjaciele za obecność, wsparcie, chęć poznawania naszego „ratownictwa z pasją…” z bliska. Do zobaczenia za rok, a może i wcześniej!

Dzień Otwarty odbył się dzięki wsparciu firm: Ice Mastry, Baket, LunarCorp, LoboGraf, Maspex.

Foto: Wojciech Bujarek

Foto: OSP Kęty

 

Udostępnij