W sumie wydano około 150 porcji ciepłych dań, a ponadto chętni otrzymali jedzenie na wynos (dla siebie bądź dla osób potrzebujących, którymi się opiekują) we własnych słoikach i termosach. Większość przygotowanych na tą okazję posiłków zostało rozdanych, a pozostałe przekazano kęckiej ogrzewalni. Do organizacji spotkania przyczynili się również uczniowie z Zespołów Szkół numer 1 i 2 w Kętach, którzy podarowali samodzielnie wypieczone świąteczne pierniki i słodycze.

Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować sponsorom akcji, bez których pomoc nie zostałaby zrealizowana: Hurtownia dewocjonaliów – Kozy, Piekarnia – Czaniec, Piekarnia Tadeusz Brzuchański – Kobiernice, Gospodarstwo Pasieczne Józef i Tomasz Jakubiec – Czaniec, Odzież Używana – Czaniec, Sprzedaż Ryb Wędzonych – Czaniec, Ośrodek Hodowli Zarodowej – Osiek, Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna „Zgoda” – Malec, Ewa i Piotr Sommer – Kęty.

Szczególne podziękowania kierujemy do Gospodarstwa Rybackiego Tomasza Drabek – Bielany ul. Kańczuga 54, głównego sponsora świątecznego karpia.

Udostępnij