na basenie w Andrychowie, na które uczestnicy musieli sobie zapracować aktywną jazdą na rowerze o łącznym dystansie 32 km. Nie obyło się bez licznych niespodzianek, mimo to udało się wszystkim dotrzeć w zamierzone miejsce.

W kolejnym dniu dzięki życzliwości dyrekcji firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych, nasza młodzież miała możliwość zobaczyć proces technologiczny zabudowy samochodów specjalistycznych oraz przetestować innowacyjne rozwiązania techniczne i wypróbować sprzętowe nowinki techniczne. Krótko mówiąc dzień pod tytułem „sama radość”.

Czwartek był dniem turniejowym. Każdy poczuł odrobinę rywalizacji, mimo to ” zwycięzca jest tylko jeden”.  Turniej rozpoczął się od toru sprawnościowego, następnie lotki oraz „kręgle strażackie”,  gdzie rolę kuli do kręgli zastąpił wąż tłoczny W-52. Na sam koniec sprawdzenie wiadomości członków MDP dotyczących sprzętu, którym dysponujemy w naszej jednosce.

Każdy dzień na obozie to niezapomniane wspólne posiłki, długie nocne rozmowy, wspólne ogniska, warty nocne, obozowanie w namiocie…. niezapomniane chwile, które rozpalają ogień – ten pozytywny ogień, który nigdy nie gaśnie….

Obóz został zorganizowany dzięki wsparciu finansowemu sympatyków naszej MDP.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego corocznego przedsięwzięcia.

Inwestycja w takich „MŁODYCH” to strzał w dziesiątkę!

Udostępnij