nowego lekkiego samochodu ratowniczego, zakupionego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego (75.000 zł), Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu (60.000 zł), Gminy Kęty (60.000 zł) oraz środków własnych. Łączna kwota inwestycji 197.415 zł.

W wyniku przeprowadzonego zapytania ofertowego najkorzystniejszą ofertę handlową przedstawił dealer MAN’a, który dodatkowo zapewnił terminowość realizacji inwestycji. Zakupiliśmy pojazd marki MAN TGE 3.180 z 177-konny silnikiem 2.0 BiTurbo i z napędem 4×4 w wersji 2 – osobowej z przystosowaniem do specjalistycznej zabudowy.

Kluczowym słowem realizowanego projektu jest WSPÓŁPRACA, która będzie miała swoje miejsce podczas działań ratowniczych w pozyskanym samochodzie oraz WSPÓŁPRACA, która zaowocowała realizacją tego projektu. Na płaszczyźnie finansowania spotkaliśmy się z aprobatą wszystkich zainteresowanych stron uczestniczących w projekcie. Niezmiernie miło było nam usiąść do rozmów z władzami samorządowym wszystkich szczebli, dla których ratownictwo posiada wysoki priorytet.

Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie i współpracę w tak ważnym dla nas projekcie.

 

Udostępnij