W słoneczną środę, korzystając z pogody, próbowaliśmy pływać łódką i pontonem po Sole. Po udanych próbach przepłynięcia odcinka rzeki, zrobiliśmy zaplanowane ognisko. Był to dobry czas, aby, wzorując się na wiedzy i doświadczeniu opiekunów, nauczyć się jak uratować osobę tonącą.

Czwartek to ostatni dzień wspólnej zabawy i nauki. Po przygotowaniach do zlotów, które wkrótce się odbędą, krótkiej grze terenowej i ćwiczeniach medycznych spędziliśmy razem czas rozmawiając ze sobą, po prostu ciesząc się drużyną, którą razem tworzymy oraz zajadając pyszną i uwielbianą przez wszystkich pizzę.

Dziękujemy naszym najlepszym opiekunom za poświęcony nam czas na wspólną edukację, śmiechy, posiłki, które łączą. Świadomość, że są z nami i dla nas dodaje otuchy i sprawia, że chcemy więcej! Dziękujemy!

Udostępnij