Ceremonię rozpoczęliśmy od krótkiej modlitwy oraz przełamania się opłatkiem. Na stołach zawitała strażacka grochówka, karp, ponadto każdy mógł napić się gorącej kawy czy herbaty. Łącznie wydano około 90 porcji posiłków, a chętne osoby otrzymały jedzenie na wynos.

Czas spotkania upłynął w przyjacielskiej atmosferze z kolędami w tle.

Jak co roku odwiedzili nas również harcerze, od których otrzymaliśmy Betlejemskie Światło Pokoju.

Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować sponsorom akcji: Piotr Sommer, Paweł Karpiński, Agata Drewniak „P.P.H.U. Hurtownia Opakowań”, Tadeusz Brzuchański „Piekarnia Kobiernice”, Cukiernia „Kołaczek”, Piekarnia Tadeusz Oczkowski Porąbka, Delikatesy Centrum,  Biedronka, Gospodarstwo Pasieczne Sędziak Roman, Lewiatan Piecha Market, RYBY Maria Janik, Ferma Kur Bulowice, Sklep Chiński G.sheng

 

Udostępnij