Zajęcia pozwoliły nam zapoznać się z najnowszą wiedzą i stosować ją w praktyce pod okiem ekspertów. Zrealizowaliśmy dużo ćwiczeń z ogniem, innowacyjnych rozwiązań i ciekawych symulacji. Na każdej stacji tematycznej doświadczyliśmy niezbędnej wiedzy dotyczącą bezpiecznego i skutecznego gaszenia lasów.

Naszym dodatkowym zadaniem był monitoring ratowników w terenie oraz budowa systemu łączności w przygodnym terenie w oparciu o nasz samochód i sprzęt elektroniczny, w który jest wyposażony.

Z głową pełną nowych doświadczeń i przemyśleń oraz ciekawych historii i zasobem nowych „strażackich przyjaciół” wracamy do naszych codziennych obowiązków i do przekazania zdobytej wiedzy naszym ratownikom.

Teraz czas utrwalić zdobytą wiedzę – okazja na kolejny poziom wtajemniczenia już w najbliższy weekend.

Dziękujemy za współpracę! Spotkać na swojej drodze ponad 100 „ratowników z pasją…” to dla nas sama przyjemność!

Udostępnij