W wyniku prowadzonych działań, które realizowane były od godzin popołudniowych przez liczne lokalne jednostki OSP, JRG Wadowice i policję, przeszukano teren najbliższy miejscu pozostawienia przez poszukiwanego samochodu.

Nasze działania skupiły się na wprowadzeniu dochodzenia i wysłaniu w teren zespołów ratowniczych z psami oraz organizacji pracy patroli zmotoryzowanych i pieszych. Dodatkowo wykorzystano podczas działań druhów z lokalnych OSP, którzy wsparli działania „liścia”.

O 19:09 strażak z psem zgłosił ujawnienie ciała poszukiwanego. Przy użyciu technik linowych strażacy  przetransportowali ciało poszukiwanego z miejsca trudnodostępnego. Działania w terenie prowadzone były do 21.30.

Dziękujemy za współpracę:

Policja KP Kalwaria Zebrzydowska
OSP Zebrzydowice
OSP Kalwaria Zebrzydowska
OSP Przytkowice
OSP Barwałd Górny
OSP Brody
OSP Bugaj
JRG Wadowice

Zadysponowano: 519k45, 519k46, 519k47, 519k48, 519k49

 

Udostępnij