Spotkanie rozpoczęła wspólna modlitwa, którą poprowadzili księża proboszczowie z kęckich parafii, następnie przełamaliśmy się opłatkiem, składając sobie wzajemnie życzenia. Na każdego Gościa czekało miejsce przy stole oraz ciepły posiłek.

Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować wszystkim ludziom dobrego serca, którzy przyczynili się do organizacji już siódmej edycji tego spotkania oraz tym wszystkim, którzy usiedli do naszego wigilijnego stołu.

Miłym gestem były odwiedziny dh harcerzy, którym dziękujemy za przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju.

„Musicie być mocni, drodzy bracia i siostry, mocą tej wiary, nadziei i miłości świadomej, dojrzałej, odpowiedzialnej, która pomaga nam podejmować ów wielki dialog z człowiekiem i światem na naszym etapie dziejów – dialog z człowiekiem i światem, zakorzeniony w dialogu z Bogiem samym: z Ojcem przez Syna w Duchu Świętym – dialog zbawienia”.

Jan Paweł II
Kraków , 10 czerwca 1979 r.

Udostępnij