Spotkanie rozpoczęto od wspólnej modlitwy oraz symbolicznego przełamania się opłatkiem. Na uroczystość zagościły potrawy, takie jak strażacka grochówka oraz karp, jak i również nie zabrakło gorącej kawą czy herbatą.

Nasi najmłodsi druhowie towarzyszyli nam, kolędując w trakcie spotkania, dodając wyjątkowego uroku i radosnego nastroju. Koncert kolęd został zorganizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Tradycyjnie jak co roku odwiedzili nas harcerze, którym dziękujemy za przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju.

Nie możemy zapomnieć o serdecznych podziękowaniach dla naszych sponsorów, którzy wspomogli nas w organizacji tego przedsięwzięcia. Dzięki ich wsparciu mogliśmy stworzyć wyjątkową atmosferę podczas naszego spotkania:
Zgoda – Rolnicza Spółdzielnia w Malcu, Ośrodek Hodowli Zarodowej w Osieku Sp. z o.o., Gospodarstwo Rybackie Tomasz Drabek, „AUTO-KUŹNIA” Sklep i mechanika samochodowa, Biedronka, Delikatesy Centrum, Tadeusz Brzuchański „Piekarnia Kobiernice”, Ferma Kur Bulowice, Piekarnia Tadeusz Oczkowski Porąbka, RYBY Maria Janik, Sprzedaż Choinek „SOJU”, Eska s.c. Znicze. Ozimina

Udostępnij