Następnego dnia, po śniadaniu wyruszyliśmy nad Morskie Oko. Pomimo lekkich opadów i mgły udało nam się wszystkim zobaczyć. Po krótkim odpoczynku w schronisku wróciliśmy na parking, gdzie czekał na nas transport. Wieczorem była kolejna odsłona planszówek i wspólnej zabawy wszyscy dobrze się bawili.

W niedzielę po śniadaniu spakowaliśmy się i zdaliśmy pokoje. Przed wyjazdem z Zakopanego pojechaliśmy pod wielką krokiew, niestety nie udało nam się wjechać na szczyt z powodu prac remontowych. W drodze powrotnej odwiedziliśmy siedzibę podhalańskiej grupy GOPR, której serdecznie dziękujemy za oprowadzenie nas i pokazanie sprzętu ratowniczego i floty.

Wszyscy byli zadowoleni z wyjazdu i przyjemnie spędzonego czasu. Szczególnie chcemy podziękować opiekunom za zorganizować wyjazdu.

Artykuł napisali: dh Bartek i dh Piotrek.

Udostępnij