, poziom percepcji oraz na powtarzające się sytuacje związane z „błąkaniem się” w ostatnim czasie oceniono poziom zaawansowania choroby na ciężki.

Nasze działania polegały na organizacji planowania zunifikowanego oraz wsparcia działań terenowych z wykorzystaniem zespołów ratowniczych.

W akcji nocnej udział brało: 42 policjantów (19 OPP, 1 zespół z psem), 40 strażaków, 14 naszych ratowników i psy ratownicze, ZSR.

Działania nasze trwały do godzin porannych i niestety nie przyniosły oczekiwanego rezultatu.
Po tym czasie nastąpiła wymiana licznych zasobów, a do działań planistycznych  i poszukiwawczych została zaangażowana GPR OSP Goszcza.

W wyniku kontynuacji działań poszukiwawczych ok. godz. 12.00 nastąpiło odnalezienie kobiety, która następnie została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji poszukiwawczej za zaangażowanie i owocną współpracę! Z wami „gra do jednej bramki” to sama przyjemność!

Zadysponowano: 519K45, 519K46, 519K48, 519K49

Foto: GPR OSP KĘTY/ GPR OSP GOSZCZA