Wizyty u naszych mieszkańców zwiększają świadomość o naszej działalności, która trwa nieprzerwanie od 145-ciu lat, poprzez dzielenie się wiedzą z zakresu pożarnictwa, pozwala niejednokrotnie na indywidualne (osobiste) spotkanie z nami, z naszym „ratownictwem z pasją…”. Odwiedziny często mają charakter wizyty towarzyskiej, wiążą się z serdecznością gospodarza, z potrzebą spotkania i dialogu.

W tym roku nasz kalendarz strażacki opatrzony jest zdjęciem z wydarzenia Rescue Days Kęty 2019, podczas którego gościliśmy ponad 300 strażaków z różnych zakątków Europy. Znajdziecie na nim również grono Sponsorów, którzy wspierają nasze działania.
Na małym kalendarzyku znajduje się zdjęcie ekipy technicznej w/w wydarzenia oraz dane naszej jednostki.

Drodzy Mieszkańcy!
Już dziś serdecznie dziękujemy za przyjęcie nas w progi Waszych domów!

Udostępnij