Cztery starty jednego dnia w tym tandem i sztafeta z kolegami z zaprzyjaźnionej jednostki. Mimo tak ustawionego harmonogramu startów, start w Elicie okazał się dla dh Marcina jeszcze szybszym od kwalifikacyjnego i pozwolił na osiągniecie wysokiego 13 miejsca z kolejnym rekordem życiowym – 01:48,28 s.

Podsumowując rok: zaczęliśmy startem w Pabianicach, gdzie organizator zapewnił starty w kategorii OSP, dh Marcin zajął tam 1 miejsce. Następnie odbyły się mordercze zawody na piasku Kołobrzeg – Beach Edition. Dzień później równie ciężki tor w Raciborzu, a na sam koniec Mistrzostwa Polski KZPT Łódź.

Szykujemy się do kolejnych startów, pełni energii, ale już w przyszłym roku. Do zobaczenia na torach! A kto wie, może w tym roku jeszcze jakieś zawody na schodach 😉

Gratulujemy dh Marcinowi!

Udostępnij