W niedzielę, pewnie z uwagi na poranną mgłę, niestety nie pojawiła się cała grupa,  ale i tak stawiła się siódemka gotowych wyruszyć w las grzybiarzy. Opiekę  nad nami sprawowali druhowie Wiesław oraz Sławek. Dostaliśmy GPS’y wraz z krótkim szkoleniem, na temat ich użycia. Mogliśmy poczuć się chociaż w małym stopniu jak nasi starsi druhowie z Grupy Poszukiwawczo- Ratowniczej. Po około 2,5 godzinach udało nam się wejść na „Złotą Górkę” (757 m. n.p.m.).  Na szczycie rozpaliliśmy ognisko i upiekliśmy kiełbaski. Po ciekawym zejściu wróciliśmy około 13:30 do remizy.

Musimy tutaj wspomnieć o najmłodszym druhu Kubie, który niedawno wstąpił w nasze szeregi, a tak dzielnie pokonał trasę. Dziękujemy z całego serca naszemu opiekunowi za organizację i  świetną wycieczkę w ten niedzielny poranek.

Udostępnij