Akcja ta jest wpisana w regionalną obyczajowość i stanowi formę niesienia nam istotnej pomocy w formie wolnych datków. Datki te, co roku pozwalają realizować nasze działania statutowe.


Wizyty u mieszkańców naszego miasta zwiększają świadomość o naszej działalności, która trwa nieprzerwanie od 150-ciu lat, poprzez dzielenie się wiedzą z zakresu pożarnictwa. Pozwala niejednokrotnie na indywidualne (osobiste) spotkanie z nami, z naszym “ratownictwem z pasją…”.

W tym roku nasz duży kalendarz strażacki opatrzony jest zdjęciem z ćwiczeń w kontenerach pożarowych. Na małym kalendarzyku prezentujemy zdjęcie z nocnych wspólnych ćwiczeń z Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

Autorem zdjęć jest Wojciech Bujarek – Fotografia.

Drodzy Mieszkańcy!
Tylko przy naszym wspólnym udziale ta wizyta będzie bezpieczna, radosna i miła dla każdej ze stron!

Dziękujemy Sponsorom za wspieranie „Ratownictwa z pasją…”

 

Udostępnij