„Bezpieczny strażak XXI wieku” to projekt, który pozwoli nam osiągnąć bezpieczeństwo i komfort pracy na godnym, wysokim poziomie.
30 kompletów środków ochrony indywidualnej w składzie: ubranie bojowe, buty, rękawice, kominiarka, a wszystko to uzupełnione o wyposażenie naszej strefy dekontaminacji czyli: pralkę przemysłową z możliwością czyszczenia masek oddechowych i suszarkę.

Wszak CZŁOWIEK jest najważniejszy! Ten po stronie udzielającego i oczekującego pomocy…


Szanowni Państwo – Mieszkańcy Kęt,

dobiegło końca głosowanie w kolejnej edycji budżetu obywatelskiego. W tym miejscu, jeszcze przed ogłoszeniem wyników, chcieliśmy serdecznie podziękować za okazane wsparcie i głosy oddane na zgłoszone przez naszych druhów projekty. Głosy, które głównie oddawali świadomi swoich decyzji pełnoletni Mieszkańcy.

Niezależnie od wyniku głosowania czujemy się zwycięzcami. Na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni, a w szczególności ostatniego piątku, doświadczyliśmy czegoś co niesamowicie motywuje do pracy i pozwala uwierzyć, że to w jakim kierunku się rozwijamy w ostatnich latach jest intensywnie śledzone i akceptowane przez Mieszkańców naszego miasta, doświadczyliśmy realnego, namacalnego poparcia społeczeństwa, które nie kończy się tylko, na dziś tak popularnym – „Lubię to”.

Piątkowe spotkanie (szacujemy, że w piątek mieliśmy kontakt z co dziesiątym mieszkańcem dzielnicy Nowe Miasto), było niezwykle istotne w kontekście  dialogu z Mieszkańcami. Utwierdziło nas w tym jak ważne jest informowanie i prowadzenie profilaktyki z tymi, dla których działamy, szkolimy się, rozwijamy, o których bezpieczeństwo intensywnie dbamy przez 365 dni w roku, 24h na dobę, w myśl przyświecającej nam od 145-ciu lat idei Bogu na chwałę – ludziom na pożytek”.

Drodzy Mieszkańcy, cieszymy się z faktu, że w tym roku zdecydowanie wzrosła frekwencja podczas głosowania, że każdy z Was miał swoje zdanie, które szanujemy i akceptujemy. Niezależnie od wyników głosowania na projekty BO2020 zapewniamy Was, że nieustannie będziemy stać na straży Waszego i naszego bezpieczeństwa!

Dziękujemy! Wasi strażacy!

 

 

 

 

Udostępnij