Miniony weekend spędziliśmy na poligonie pod znakiem wysokościówki. Oprócz najpilniejszych prac porządkowych, zainstalowano 80 nowych punktów na bazie kotew rozporowych HILTI. Wszystkie zostały sprawdzone z pomocą testera udostępnionego przez firmę Sky Access Team S.C. oraz oznakowane. Dzięki temu nasz poligon został kilka nowych miejsc do hakówki, tyrolek, trawersów i klasycznych poręczówek.

Dbając o bezpieczeństwo ćwiczących wykonano także najpilniejsze prace: usunięto stary komin wentylacyjny zastępując go solidnym włazem dostarczonym przez Puma Auto Serwis, posprzątano okolicę głównego wejścia oraz usunięto grożące zawaleniem okno. Walcząc z tym ostatnim sięgnęliśmy po techniki znane filmów akcji 😉

Wykorzystując obecność ludzi i sprzętu wysokościowego, do jednego z silosów opuściliśmy płyty, które posłużą do zagospodarowania kolejnych przestrzeni – tym razem z myślą o szkoleniu zespołów poszukiwawczych i strażaków.

Dziękujemy DK52info za wsparcie naszego apelu i zachęcamy do kontaktu z nami wszystkich zainteresowanych wsparciem naszego poligonu.

Udostępnij